شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

بورس های تحصیلی کشور نیوزیلند بورس های تحصیلی کشور نیوزیلند

newsland1

 

بورس تحصیلی توسعه نیوزیلند

بورس های تحصیلی توسعه نیوزیلند (NZDS) فرصتی برای دانشجویان بین المللی از کشورهای در حال توسعه انتخاب شده در آفریقا، آسیا، امریکا لاتین و Carribbean برای تحصیل در نیوزیلند در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های خاص ارائه می دهد .بورس های تحصیلی شامل شهریه، هزینه های سفر، کمک هزینه زندگی، و بیمه است.

بورس تحصیلی ASEAN 

بورس تحصیلی ASEAN نیوزیلند، شامل اعطای کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که می خواهند برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد در نیوزیلند اقدام نمایند. بورس های تحصیلی شامل شهریه، هزینه های سفر، کمک هزینه زندگی، و بیمه می باشد.

بورس تحصیلی نواحی اقیانوس آرام

بورس تحصیلی نیوزیلند برای نواحی اقیانوس آرام (NZPS) برای متقاضیان از کشورهای منتخب در منطقه اقیانوس آرام در دسترس است و هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در نیوزیلند را پشتیبانی می کند. بورس های تحصیلی شامل شهریه، هزینه های سفر، کمک هزینه زندگی، و بیمه است.

بورس تحصیلی دکترا

بورس تحصیلی NZIDRS ارائه شده برای دانشجویان مقطع دکتری، شهریه کامل به علاوه یک مقرری زندگی تا ۳۶ ماه برای دانشجویان بین المللی را در دانشگاه  های نیوزیلند فراهم می سازد. بورس تحصیلی NZIDRS هزینه های کمک درسی دانشگاه دانشجو و موارد مرتبط را نیز به مدت ۳ سال پوشش می دهد، پرداختی زندگی سالانه از ۲۵،۰۰۰  دلار نیوزیلند در سال یا ۲۰۸۳،۳۳ دلار نیوزیلند در ماه برای ۳۶ ماه می باشد، و پوشش بیمه خدمات درمانی تا ۶۰۰ دلار نیوزیلند را برای ۳ سال پوشش می دهد.

بورس های تحصیلی دانشگاه کانتربری برای سال اول تحصیل
دانشگاه کانتربری به دانشجویان بین المللی کمک هزینه تحصیلی سال اول را به منظور سهولت در شروع یک برنامه تحصیلی برای مقطع کارشناسی در دانشگاه ارائه می دهد. بورس تحصیلی در حال حاضر با ارزش $ ۱۰،۰۰۰، ۱۵،۰۰۰ $ یا $ ۲۰،۰۰۰ تعلق می گیرد.
بورس های تحصیلی ADB در دانشگاه اوکلند
برنامه کمک هزینه تحصیلی بانک توسعه آسیا و ژاپن (ADB-JSP) با هدف ارائه یک فرصت برای شهروندان نیز واجد شرایط کشورهای عضو در حال توسعه ADB به مطالعات کارشناسی ارشد در شرکت موسسات دانشگاهی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام. دانشگاه اوکلند یک نهاد شرکت کننده در برنامه است. بورس تحصیلی فراهم می کند شهریه، بلیط هواپیما به و از اوکلند، هزینه های اساسی زندگی در اوکلند، بهداشت و بیمه های درمانی در نیوزیلند، و غیره
بورسیه بین المللی تحقیقات کارشناسی ارشد دانشگاه اوتاگو 
 جایزه بین المللی کارشناسی ارشد دانشگاه اتاگو بودجه لازم برای حمایت از دانشجویان بین المللی که در حال انجام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه اوتاگو هستند را ارائه می دهد. بورس تحصیلی شامل ۱۳،۰۰۰ دلار نیوزیلند به همراه هزینه های کمک درسی است.
بورسیه کارشناسی ارشد ویکتوریا 
دانشگاه ویکتوریا به منظور تشویق دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد هرساله بورسیه تحصیلی که مبلغ این بورسیه ۱۵،۰۰۰٫۰۰ دلار نیوزیلند است ارائه می دهد. این هزینه در برگیرنده هزینه تحصیل دانشجویان داخلی است (دانش آموزان بین المللی مجبور به پرداخت ما به التفاوت بین هزینه کامل دانشجویان بین المللی و داخلی هستند).
بورسیه دانشگاه Waikato برای برنامه آسیا
دانشگاه Waikato در حال راه اندازی یک برنامه جدید بورس تحصیلی بین المللی به طور خاص برای جذب دانش جویان بین المللی از کشورهای آسیایی انتخاب شده (چین، هند، اندونزی، مالزی، ویتنام، هنگ کنگ، سنگاپور، تایلند، تایوان، ژاپن، جمهوری کره جنوبی و فیلیپین) است. دانشگاه Waikato بورسیه خود را در مقاطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد ارائه می دهد. بورس تحصیلی به ارزش تا ۱۰،۰۰۰ NZ $ است.

 

دیدگاه ها بسته شده اند.