شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دانشگاه شاندونگ دانشگاه شاندونگ

دانشگاه  شاندونگ

山东 理工 大学

shandong_university_of_technology_logo

این دانشگاه در شهر جینان واقع شده است. سایت اصلی آن در پای کوه زیبای هزار بودا شمال واقع شده است،  منطقه ای به مساحت ۱۴۶۶۶۶ متر مربع شامل فضای ۱۵۷٫۰۰۰ متر مربع را پوشش می دهد؛ سایت جدید دانشگاه در دست ساخت است، گسترش بیش از یک از ۱۱،۱۴۸،۶۶۶ متر مربع منطقه شامل فضای سبز ۴۸۰٫۰۰۰ متر مربع است. کتابخانه این مجموعه ای دارای بیش از ۸۲۵،۳۰۰ جلد کتاب است. راه اندازی یک شبکه کامپیوتری دانشگاه با دسترسی به اینترنت می باشد

جینان مرکز استان شاندونگ در شرق چین است. منطقه امروزی جینان نقش مهمی در تاریخ این منطقه هم زمان با آغاز تمدن ایفا کرده است و تبدیل به یک مرکز اداری، اقتصادی، و مرکز بزرگ ملی حمل و نقل شده است. این شهرستان دارای موقعیت اداری زیر استانی از سال ۱۹۹۴ می باشد. جنان اغلب به عنوان ” شهر چشمه”  شناخته می شود، زیرا دارای ۷۲ چشمه آرتزین در داخل منطقه شهری میباشد. جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ ،  ۴۳۳۵۹۸۹  نفر می باشد. این منطقه دارای مترو می باشد.

شرایط اقلیمی جینان یک منطقه نیمه گرمسیری است،  حداقل دمای آن -۳ درجه سانتی گراد است، این شهر با آب و هوای قاره مرطوب، دارای چهار فصل میباشد. shandong

بررسی شرایط دانشگاه پزشکی شاندونگ در چین

این دانشگاه پایبند به شعار پرورش فضائل و  خیرخواهی، یادگیری گسترده و تمرین مداوم” می باشد، استفاده کامل به طور کامل از طب چینی، مفهوم تقویت ساخت و ساز، به عنوان نتیجه ویژگی های آموزشی می باشد، پرورش ذهن دانش آموزان توسط فرهنگ، تحکیم پایه و اساس ، تاکید بر دانش، و تشویق نوآوری جزو این موارد می باشد. ده ها هزار نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه با مهارت های حرفه ای برای خدمت به جامعه آموزش داده می شوند. اشتراک گذاشتن موارد متمایز، به عنوان مثال، صادق بودن و صمیمیت فردی، مبنای حرفه ای افراد می باشد، برخی از عناوین جزو افتخاری ملی می باشند، عناوینی از جمله ” دانش آموزان ملی “، “مدال جوانان استان شاندونگ”، خودکفایی دانشجویان چینی” جزو افتخارات این دانشگاه می باشد، علاوه بر این:

shan

دانشگاه پزشکی شاندونگ :

دانشگاه پزشکی شاندونگ در رشته های پزشکی ، بافت شناسی ، جنین شناسی ، زنان و زایمان و ژنتیک در دنیا از اعتبار خاصی برخوردار است .

این دانشگاه توانست در سال ۲۰۱۳ رتبه چهارم  چین را در بین دانشگاه های پزشکی چین به دست آورد .

از جمله امکانات این دانشگاه می توان به  تعداد ۲۷ کلینیک و موسسه پژوهشی ، ۱۳آزمایشگاه و ۸ بیمارستان اشاره کرد.

کارمندان بخش آموزش دانشگاه پزشکی شامل ۱۱۴۳ نفر می باشد که از این تعداد حدود۳۳۵ پروفسور ، ۱۳۶ سرپرست دکتر و  ۷۴۴ آموزگار کارشناس ارشد می باشند .

در حال حاضر ۱۳۹۳ دانشجوی پزشکی محلی و بیش از ۶۰۰ دانشجوی بین المللی دراین دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند .

دانشگاه شاندونگ بر خلاف دیگر دانشگاه های چین تجربه خوبی در تدریس به زبان انگلیسی دارد . این دانشگاه کار تدریس به زبان انگلیسی را از سال ۱۹۷۹ آغاز کرده است.

دانشگاه پزشکی شاندونگ در سال ۲۰۰۲ برای جذب دانشجویان پزشکی اقدام نمود و توانست در سال ۲۰۰۷ مدرک MOE  را اخذ نموده و واجد شرایط شناخته شود .

این دانشگاه در حال حاضر دانشجویانی از کشورهای آمریکا، سوئد، انگلستان، کره جنوبی، آفریقای جنوبی، عربستان، ایران، پاکستان و بنگلادش را جذب نموده است .

این دانشگاه برای تقویت همکاری های بین المللی خود اقدام به تبادل هیات علمی و تبادل فن آوری با دانشگاه های پزشکی کنتاکی ایالات متحده، دانشگاه یوتا، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه لیدن هلند، دانشگاه های کوئینزرلند و سیدنی استرالیا و  دانشگاه پزشکی اکایامای ژاپن نموده است .

دانشگاه پزشکی شاندونگ توسط WHO  (سازمان بهداشت جهانی) به رسمیت شناخته شده و فارغ التحصیلان این دانشگاه در رشته های MBBS و   DBSآمادگی شرکت در آزمونهای پزشکی سایر کشور ها از جمله آزمون های MCL , PMDC , USMLE , HPCSA , وSCHSN را دارا خواهند بود .

اطلاعات مربوط به رشته پزشکی در این دانشگاه:

طول دوره: ۶ سال (هر سال شامل دو ترم تحصیلی از سپتامبر تا ژانویه و دیگری از مارچ تا جون میباشد)

متقاضیان با مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ترجیحا ریاضی یا تجربی می توانند برای این رشته در دانشگاه درخواست نمایند.

 

گواهی نامه تسلط به زبان انگلیسی

 

 

دیدگاه ها بسته شده اند.