شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

منابع ازمون آیلتس منابع ازمون آیلتس

studentvisa-ir-ielts

بسته منابعی که هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد، یکی از کامل ترین پکیج های آمادگی برای آزمون آیلتس IELTS می باشد. این پکیج آموزشی دارای منابع پرمخاطب و معتبر آزمون آیلتس IELTS می باشد که زبان آموزان و متقاضیان را در کسب نمره بالا و همچنین کسب موفقیت یاری می دهد. آزمون آیلتس در سراسر جهان اعتبار دارد و یک آزمون بین المللی محسوب می شود. این آزمون ۲ نوع می باشد: آکادمیک (Academic) و عمومی (General). در آزمون آکادمیک آیلتس، کسانی شرکت می کنند که قصد یادگیری تخصصی دارند و برای ادامه تحصیل به آن احتیاج دارند و در آزمون عمومی افرادی شرکت می کنند که اقامت و یا قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان دارند و یا برای گرفتن مدرک اقدام می کنند. برای شروع یادگیری نکات و مفاهیم مربوط به این آزمون، ابتدایی ترین کار و اولین قدم این است که بهترین و پرفروش ترین منابع را تهیه نمایید و بعد طبق اصول و روش آن منابع عمل کنید. همچنین باید از چندین منابع مختلف برای یادگیری بهتر، سریع تر و کسب موفقیت استفاده کنید. در این آزمون، ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی (Speaking – Listening – Writing – Reading) بکار برده شده است و مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد. همچنین تمامی منابع موجود در این پکیج، بر روی تمامی این مهارت ها احاطه دارد و آموزش های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این پکیج آموزشی دارای فایل های ویدیویی، کتاب های الکترونیکی (PDF) و فایل های صوتی (MP3) می باشد که برای سطوح متوسط به بالا (متوسط و پیشرفته) مناسب است. این پکیج کامل آموزشی، دارای محصولات معتبر و همراه با کیفیت بالا به شما عزیزان عرضه می گردد و همچنین با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان آزمون آیلتس را با نمره بالا و با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت.

 

 

کتاب های Cambridge IELTS 1-9، یکی از بهترین و موثرترین منابع برای آزمون آیلتس محسوب می شود. این مجموعه کامل دارای ۹ کتاب همراه با فایل های صوتی می باشد که هرکدام از این کتاب ها دارای نکات و مفاهیم خاصی از آزمون آیلتس می باشد. این مجموعه از منابع آیلتس، به زبان آموزان کمک می کند که قبل از اینکه وارد آزمون اصلی آیلتس شوند، با محیط و سوالات این آزمون بین المللی آشنا شوند. همانطور که در توضیحات فوق مشخص است، این مجموعه دارای کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل صوتی (MP3) میباشد

 

 

 

 

 

کتاب Academic writing practice for IELTS برای تمرین مهارت نوشتن انگلیسی در آزمون علمی آیلتس است. بحث Writing در امتحان آیلتس به اندازه سه مهارت دیگر دارای اهمیت است. کتاب حاضر کتاب خوبی برای بهبود مهارت رایتینگ داوطلبان غیر انگلیسی زبان است. هدف از نگارش این کتاب کمک به زبان آموزان به تقویت نوشتن انگلیسی و آموزش ساختار نوشتن انگلیسی و کسب آمادگی در نوشتن هر گونه موضوعی در امتحان آیلتس و کسب امتیاز ۶ به بالا در آزمون آیلتس است. شیوه های نگارش پاراگراف و مقاله به انگلیسی در کتاب آمده است و زبان آموز با تمرکز بر آن ها می تواند به نتایج مطلوبی دست یابد. کتاب شامل چهار بخش اصلی است. علاوه بر این چهار بخش در انتهای کتاب پاسخ تمرینات آمده است. ناشر فایل PDF تمرین نوشتن آزمون آکادمیک آیلتس انتشارات IntelliGene  و مولف کتاب Sam McCarter مدرس آیلتس در کشور های افریقایی و آسیایی است و نیز نویسنده کتاب های پرفروش بسیاری در زمینه آموزش آیلتس می باشد.

توضیحات و دانلود

 

دیدگاه ها بسته شده اند.