شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

منابع وهزینه ازمون تافل منابع وهزینه ازمون تافل

 

tofel02معرفی بهترین منابع آزمون تافل

     

 اولین و بهترین منابع آزمون تافل می توان به منبع کتاب  The Official Guide to the TOEFL Test اشاره کرد که در آموزشگاه زبان ایران کمبریج نیز به عنوان کتاب اصلی خود در دوره های آموزش و آمادگی آزمون تافل از آن کمک می گیرد. این کتاب دارای ویژگی هایی همچون : دارای بودن آزمون های آزمایشی در انتهای هر بخش ، دارای بودن ۳ تست کامل آزمایشی در CD به همراه پاسخ ها در انتهای کتاب ، و همچنین این منبع کامل آموزشی شامل بهترین توضیحات و جزییات پیرامون آزمون تافل می باشد.

دومین منبع خوب برای آزمون تافل کتاب Official TOEFL IBT Tests می باشد که منبع خوبی برای نمونه سوالات آزمون تافل می باشد که از نظر هزینه ای نیز مناسب می باشد. اما این را در نظر داشته باشید که سوالات و آزمون های این کتاب تنها به شکل کاغذی موجود بوده و CD این کتاب تنها دارای فایل های صوتی می باشد بنابراین با این منبع شما شانس پاسخ گویی به سوالات آزمون را به شکل کامپیوتری ندارید.  133333

 1. از دیگر منابع خوب و مفید آزمون تافل می توان به کتاب Cambridge Preparation for the TOEFL Test اشاره کرد.این کتاب علارقم قدیمی بودن نسبت به دو منبع دیگر ، کتاب فوق العاده ای ست و دارای مزایایی از قبیل دارا بودن ۷ آزمون کامل به همراه CD می باشد و بسیار به آزمون اصلی تافل نزدیک می باشند. این کتاب همچنین منبع خوبی برای تقویت تمامی مهارت های زبان انگلیسی شما می باشد.

 

 1. Delta’s Key to the TOEFL Test
 2. Cracking the TOEFL iBT 2009
 3. Toefl Test Preparation Kit
 4. Speaking and Writing Strategies for the TOEFL iBT
 5. Longman Preparation Course for the TOEFL iBT
 6. Kaplan TOEFL iBT Premier 2014-2015 with 4 Practice Test
 7. Official Guide to the TOEFL Test With CD-ROM, 4th Edition (Official Guide to the Toefl Ibt)
 8. 01منبع کامل و مفیدی برای تقویت مهارت های اصلی زبان انگلیسی برای شرکت در امتحان تافل است. در این کتاب نکات ضروری و مورد نیاز داوطلبان جهت شرکت در آزمون تافل ارائه شده است. کاربر با مطالعه کتاب می تواند نمره قابل قبولی در این آزمون به دست آورد. TOEFL Exam Essentials به صورت فایل PDF است و در پنج فصل آموزشی نکات لازم در مهارت reading، مهارت listening، نوشتن انگلیسی تافل و ساختارهای گرامری انگلیسی تافل را آموزش می دهد. ناشر کتاب انتشارات New York است و کتاب را برای افرادی که انگلیسی زبان اصلی آنها نیست و سطح زبان انگلیسی آن ها متوسط و متوسط به بالا است، تالیف و منتشر کرده است

  توضیحات و دانلودhttp://liber.ir/product/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d8%a7%d9%81%d9%84-toefl-exam-essentials/

 9. .

  کتاب ۱۷۰۰ واژه ی ضروری امتحان تافل یکی از مفید ترین و ضروری ترین کتابی است که هر کسی برای گذراندن سطح واژگان آزمون تافل بدان نیاز خواهد داشت. ۱۷۰۰ واژه‌ی تافل ، مجموعه ای از واژگان پرکاربرد و معمول مورد استفاده در آزمون های تافل می باشد.


  کارهایی که جهت آمادگی موثر برای آزمون تافل باید انجام بدید

  به نظر من اولین کاری که باید انجام بدید اینه که یک تاریخ خاص رو برای آزمون انتخاب کنین. تاریخ‌های آزمون‌ها رو برای مراکز آزمون مختلف داخل ایران یا خارج از ایران می‌تونین توی این لینک ببینین. اگر ثبت نام برای اون تاریخ خاص باز نشده، تاریخ رو روی تقویمتون علامت بزنین و هفته‌ای ۲ بار چک کنین تا هر وقت باز شد ثبت نام کنین. مشخص بودن این تاریخ به مطالعه شما هدف میده.

  برای یک برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از منابع تافل صحیح لازمه که اول میزان دانش زبان انگلیسی شما مشخص بشه. این موضوع خیلی اهمیت داره، چون باعث میشه بتونین از وقتتون به بهترین شکل ممکن استفاده کنین و نتیجه‌ای بگیرین که میشه روش حساب کرد. تعیین سطح زبان انگلیسی شما رو با کمک همدیگه، توسط این آزمون تعیین سطحی انجام میدیم که توی همین صفحه گذاشتم.

  این آزمون تعیین سطح در واقع سه بخش داره: بخش Reading که برای راحتی کار شما به دو بخش تقسیم شده (هر بخش حداکثر ۲۰ دقیقه)، بخش Listening که شامل ۵ تا متن شنیداری و سوالات مربوط به اون‌هاست (حداکثر ۲۰ دقیقه) و بخش گرامر که شامل ۲۰ سوال گرامر میشه (حداکثر ۱۵ دقیقه). آزمون تافل iBT بخش گرامر نداره ولی بخش Speaking و Writing داره. این آزمون تعیین سطح قرار نیست آمادگی شما رو برای آزمون تافل بسنجه. ما با این آزمون تعیین سطح می‌خوایم با دقت بالا، میزان دانش زبان انگلیسی شما رو بسنجیم و قبلا سوالات این آزمون رو ضمن برگزاری توی موسسات مختلف در یک بازه زمانی یک ساله استاندارد کردیم و نتایج آزمون رو با سطح واقعی دانش زبان انگلیسی دانشجوها تطابق دادیم.

  بعد از انجام آزمون، با توجه به نتیجه‌ای که می‌گیرید، روی لینک مربوط به دانلود منابع تافل که مناسب سطح شماست کلیک کنید تا هم منابع رو دانلود کنید و هم راهنمای برنامه‌ریزی و مطالعه رو بخونید

  برنامه صحیح برای مطالعه رو انتخاب کنیم

  بعد از انجام آزمون تعیین سطح پایین همین صفحه، میانگین نمره درصدی هر چهار قسمت آزمون رو محاسبه کنین تا نمره درصدی کل به دست بیاد. برای تعیین سطح زبان انگلیسی، نمره مجزای هر بخش به درد ما نمی‌خوره.

  برای دانلود منابع و برنامه ریزی آموزشی با توجه به نمره درصدی کل، روی لینک مناسب سطح خودتون توی جدول زیر کلیک کنید:

  میانگین نمره درصدی کل

  سطح شما

  لینک دانلود منابع و برنامه ریزی

  زیر ۲۹ درصد

  پایینتر از متوسط

  قبل از شروع آمادگی برای تافل باید انگلیسی خود را تقویت کنید.

  از ۲۹ تا ۴۹ درصد

  متوسط

  دانلود منابع و برنامه‌ریزی سطح متوسط

  بالای ۵۰ درصد

  بالاتر از متوسط و پیشرفته

  دانلود منابع و برنامه‌ریزی سطح پیشرفته

  هزینه ازمون تافل

 10. هزینه ثبت نام ازمون تافل در ایران برابر با ۲۱۰ دلار است. این هزینه باید بصورت پرداخت انلاین توسط کارت های اعتباری بین المللی پرداخت شود.

 11. .

 

دیدگاه ها بسته شده اند.