شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

منابع و مراکز برگزاری ازمونGRE منابع و مراکز برگزاری ازمونGRE

 منبع اصلی

یکی از اصلی ترین منابع آمادگی آزمون GRE ، کتاب Practice Book for Paper-based Gre Revised General می باشد. این کتاب به شکل رایگان در اینترنت موجود می باشد و از مهم ترین و اصلی ترین منابع آزمون Gre محسوب می شود که شما عزیزان می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

منابع در بخش Verbal

در این بخش از آزمون منابعی همچون کتاب های ۵۰۴ لغت ، Essential words for TOEFL و ۱۱۰۰ لغت و Essential words for GRE بسیار نقش مهمی دارند و می بایست حتما خوانده شوند

نکاتی برای امادگی  ازمون

زمان مطالعه: ساعت‌های مشخصی رو در طول هفته برای مطالعه اختصاص بدید و این زمان‌ها رو تو یه جدول وارد کنین. برنامه رو به صورت هفتگی تنظیم کنین و روز آخر هفته توی برنامه رو همیشه به مرور مطالب هفته اختصاص بدید. توی اون روز خاص مطلب جدیدی نباید بخونید. فقط مرور مطالب اون هفته و دو هفته قبل از اون.

تکنیک مطالعه: وقتی مطلبی رو می‌خونید، مثلا صفحه‌های یک کتاب، نکات مهم رو توی دفترتون یادداشت کنین. بعد از اینکه خوندن مطلب تموم شد، فرض کنین که یک نفر اونجا هست که می‌خواین همه اون نکات مهم رو بهش درس بدین. با صدای بلند و با استفاده از کاغذ و خودکار (یا وایت برد) اون مطالب رو برای این شخص فرضی توضیح بدید. اگر همراه یکی از دوستانتون دارین خودتون رو برای آزمون GRE آماده می‌کنین، طبیعتا می‌تونین به نوبت اون نکات مهم رو برای دوستتون توضیح بدین و نیازی به یک شخص فرضی نیست!

یادگیری کلمات جدید: این بخش شاید مهمترین بخش کار شما باشه و ۵۰% نمره آزمون به این بستگی داره که شما با کلمه‌هایی که توی متن‌های علمی انگلیسی استفاده می‌شن آشنا بشین. این کلمه‌ها بعدا که تحصیل تو دانشگاه‌های خارج از کشور رو شروع کردین، خیلی به دردتون می‌خورن. برای پیدا کردن معنی کلمه‌ها از دیکشنری لانگمن استفاده کنین و اگه کلمه‌ای توی این دیکشنری نبود از وبسترز استفاده کنین. منبع کلماتی که لازم دارین، کتاب‌های Hit Parade Vocabulary و GRE 3000+ Essential Words از مجموعه GRE Total Prep هست.

تاریخ و محل های برگزاری آزمون GRE

۲۰۱۷-۲۰۱۶

GRE General (جی آر ئی جنرال) داخل کشور (CBT):
آمل – اصفهان – ارومیه – شیراز – تهران – زنجان

(General) October 30, 2016 – Sunday یک‌شنبه ۹ آبان ۱۳۹۵
(General) November 03, 2016 – Thursday پنج‌شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵
(General) December 05, 2016 – Monday دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
(General) December 06, 2016 – Tuesday سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
(General) December 07, 2016 – Wednesday چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵
(General) December 08, 2016 – Thursday پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
(General) December 12, 2016 – Monday دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵
(General) December 13, 2016 – Tuesday سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵
(General) December 14, 2016 – Wednesday چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵
(General) December 18, 2016 – Sunday یک‌شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵

(Subject) April 08, 2017 – Saturday شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

 

دیدگاه ها بسته شده اند.