شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

پاسخگویی مستقیم رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجابه سوالات هموطنان مقیم خارج پاسخگویی مستقیم رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجابه سوالات هموطنان مقیم خارج

پاسخگویی مستقیم رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در مرکز شبانه روزی ۲۷۷۷
سردار حمید صدرالسادات، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، و جمعی از همکاران وی با حضور در مرکز شبانه روزی رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور به پرسشهای هموطنان مقیم خارج در زمینه خدمت وظیفه عمومی پاسخ دادند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی، سردار صدرالسادات و دو تن از مدیران سازمان نظام وظیفه با حضور در مرکز شبانه روزی ۲۷۷۷ دبیرخانه شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور به سوالات هموطنان ایرانی مقیم خارج از کشور در خصوص مسائل و مشکلات نظام وظیفه بصورت مستقیم پاسخ گفتند. در این ارتباط که از کشورهای مختلف از جمله انگلستان، کانادا، نروژ، آلمان، ایتالیا، و کشورهای دیگر برقرار شد از انبوه تماس ها ، شخص ایشان با توجه به فرصت داده شده نزدیک به ۳۰ مورد را بصورت مستقیم پاسخ دادند.
شایان ذکر است نزدیک به ۳۰۰ تماس و ۶۰ ایمیل از هموطنان تاکنون به ثبت رسیده است.معافیت تحصیلی ایرانیان خارج از کشور، معافیت پزشکی، شرایط خرید خدمت، معافیت کفالت مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور و … از جمله مهمترین موضوعات مطرح شده از سوی هموطنان مقیم خارج از کشور تا این لحظه بوده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.