شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

کمپ تابستانی زبان انگلیسی در قبرس اروپائی کمپ تابستانی زبان انگلیسی در قبرس اروپائی

کمپ  بین المللی زبان دانشگاه ،  قبرس اروپایی

کمپ  بین المللی زبان زیر مجموعه یکی از بزرگترین دانشگاه ها در قبرس اروپایی  می باشد، که فرصت هایی را برای فراگیران برای کسب آموزش های خوب و زندگی در جزیره ارائه می کند. کمپ ت بین المللی زبان دانشگاه ، میزبان بسیاری از افراد  در سراسر دنیا بوده است. این کمپ در شهر لارناکا، یک شهر ساحلی معروف تاسیس شده است که به سواحل زیبا، فعالیت ها، ورزشها و فروشگاه های محبوب شناخته می شود. کمپ بین المللی زبان  دانشگاه ، راهی برای کسب آموزش های با کیفیت و لذت بردن از تابستان در یکی از مقصدهای پربازدید اروپایی در تابستان با قیمت های استثنایی است.

برنامه ها / دوره ها
دوره های آموزشی برای پدر و مادر / ۱۵ سال به بالا
• دوره های دوره های عمومی زبان انگلیسی / آماده سازی IELTS
دوره های آموزشی ۵-۱۵ سال
• برنامه های علمی          سه ساعت کلاس زبان در پنج روز در هر هفته
• برنامه های کارآموزی    دو کارگاه آموزشی (هنر و خلاقیت)
• برنامه های اجتماعی
• برنامه های تفریحی  سفر به  (لیماسول، ، آیاناپا)

 

شرح درس

این دوره بر مهارتهای محاوره ایی (fun communicative) در سطح مبتدی  یادگیری زبان انگلیسی ، تمرکز دارد.

 دانش آموزان ۴ مهارت (شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن) را تمرین میکنند.

مهارت صحبت کردن  شامل  معرفی مختصر خود در پایان دوره می باشد، جایی است که کودکان قادر خواهند بود خلاقیت خود را در مهارت گفتاری در طول دوره منعکس کنند. این کلاس بر کیفیت و کمیت یادگیری لغت از طریق انواع متنوع مفاهیم، تاکید دارد. تاکید اصلی  کلاس ها  بر گسترش یادگیری واژگان ضروری جهت برقراری ارتباط در سطح ابتدایی، امور آموزشی و افزایش استراتژیک  قدرت تخیل کودکان است. کودکان تکنیک هایی را برای فهم واژگان از طریق مفاهیم، تحلیل ریشه لغات و روش Associative mapping ( یکی روش های آموزش لغات به کمک ترسیم شکل می باشد ) را فرا خواهند گرفت.  کودکان زبان آموز در حین آموزش زبان اطلاعاتی در مورد کشور قبرس در قالب متن فرا می گیرند. دوره آموزشی در هر هفته شامل ۲ کارگاه می باشد.کودکان زبان آموز به وسیله فیلم های آنلاین ،آزمون های درجه بندی خود و بازی های سرگرم کننده آموزشی تحت آموزش قرار می گیرند.

 اسکان در  شهر لارناکا
هتل:

شرکت کنندگان کمپ تابستانی بین المللی U، فرصت اقامت در هتل آپارتمان کلاس B با محیطی دوستانه، صمیمی و راحت را خواهند داشت. این هتل دارای فضای گرم و صمیمی نزدیک به مرکز شهر و گردشگاه درختان نخل معروف و مارینا لارناکا واقع شده است. فرودگاه بین المللی لارناکا بزرگترین فرودگاه در قبرس کمتر از ۱۰ دقیقه با ماشین از هتل و با بزرگترین ساحل شهر  تنها ۶۰۰ متر فاصله دارد.

برنامه زمانی گروه

برنامه هفته به صورت کلی

ورود یکشنبه – شروع کمپ دوشنبه

صبحانه در هتل

۹:۳۰ – ۱۰:۳۰

آموزش زبان

۱۰:۳۰ -۱۲:۳۰

نهار

۱۲:۳۰ -۱۳:۳۰

آموزش زبان

۱۳: ۳۰ -۱۴:۳۰

بازگشت به هتل

۱۴:۳۰

گردش گروهی،  وقت آزاد ،

۱۵:۳۰

صرف شام

۱۹:۰۰ -۲۰:۰۰

۲۲:۰۰ -۲۳:۴۵

۲۳:۴۵

   

سفر

مکان های تاریخی

برنامه ما به  ارائه دانش های متنوع جدید و استفاده از هر فرصتی جهت آموزش کودکان زبان آموزاختصاص داده شده است. در این تور  دانش آموزان فرصتی جهت یادگیری اطلاعات عمومی در مورد تاریخچه قبل از بازدید خواهند داشت.

این مکان ها شامل،

Hala Sultan Tekke Choirokoitia Neolithic Settlement, Stavrovouni Monastery, Kourion

شنا

بازدیدکنندگان می توانند از امکانات ورزش های آبی که شامل غواصی است بهرمند شوند . ساحل های ما دارای غریق نجات می باشد و امن است. همچنین سواحل دارای آب شفاف و گرم می باشند. دانش آموزان و والدین همچنین می توانند از استخرهای شخصی هتل ها در اوقات فراغت استفاده کنند.

برنامه ما شامل سفر گردشی یکروزه به Ayia Napa که از اقامتگاه های توریستی محبوب شناخته شده می باشد و جزو زیباترین سواحل قبرس است.در این سفر گردشی بازدیدکنندگان می توانند از بزرگترین پارک آبی اروپا نیز بازدید کنند.

 مسابقات و بازی ها

بازی در ساحل استخر و مسابقات همگی برای زبان آموزان تدارک دیده شده که جزو فعالیت های خارج از کلاس آن ها می باشد.

فعالیت های شب

Phinikoudes (Foinikoudes)

این ساحل یکی از معروف ترین سواحل در جنوب قبرس است. که با ۱۰ دقیقه پیاده روی از هتل به آن می  رسید. دانش آموزان و والدین آن ها می توانند یک غروب شاد و مهیج در  K Max Bowling که در شهر Laranca  محل اقامت آنان است، داشته باشند.

جاذبه

برنامه ما شامل بازدید از پارک Mazotos Camel  است و کودکان می توانند در مورد طبیعت و حیوانات از طریق تماشا ، لمس آهو، شتر مرغ، بزغاله، اسب های کوتاه قد، اسب، میمون و سایر حیوانات آموزش زبان  ببینند.

والدین می توانند در بزرگترین مرکز خرید قبرس (MY Mall) خرید کنند درحالیکه کودکانشان در این مرکز اسکیت رو ی یخ بازی می کنند. در این مکان همچنین کافه هایی وجود دارد که به راحتی مشرف به محل بازی کودکان است و والدین در حالیکه یک نوشیدنی خوب میل می کنند، کودک خود را مشغول بازی و تفریح می بینند.

مدت کمپ : ۲ هفته

شامل: آموزش زبان انگلیسی  ، ۳ وعده غذا ، اسکان، حمل و نقل فرودگاه ، گواهی حضور، نامه پشتیبان ویزا ، ویزا

قیمت کمپ  :۱۰۵۰ یورو
هزینه ها شامل بیمه  و بلیط پرواز نمی باشد. بسته به نوع پرواز قیمت بلیط  و  بیمه متغیر است.