شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

moscow state institute of international relations(موسسه دولتی روابط بین الملل مسکو) moscow state institute of international relations(موسسه دولتی روابط بین الملل مسکو)

موسسه دولتی روابط بین الملل مسکو


studentvisa-ir-unizzstudentvisa-ir-unizstudentvisa-ir-mgimo

MGIMO بهترین موسسه آموزشی معتبر روسیه برای جوانان با منافع بین المللی است.

تنوع دانشجویان MGIMO حدود ۶,۰۰۰ نفر در رده های بالای دانش آموزان روسی و از دانشگاه های همکار در سراسر جهان پذیرفته شده اند. دانشگاه MGIMO ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره ها در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد – از امور بین المللی, علوم سیاسی, اقتصاد, و قوانین بین المللی, به روزنامه نگاری, مدیریت کسب و کار, و سیاست انرژی .دانشجویانی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد هستند می توانید برای یکی از برنامه های دو درجه پیشگامانه MGIMO اعمال, ارائه شده در همکاری با نهادهای بین المللی, و یا دنبال یک محل در یکی از بیش از سی برنامه MA تدریس در روسیه باشند.

  1. دانشگاه PREMIER روسیه

MGIMO  شناخته شده ترین و معتبر ترین موسسه علوم انسانی در روسیه است. این کلاس جهانی است در معنی اصطلاح – تعالی مشهور, مستقل, مختلط, و عمومی وقف. MGIMO هفت مدارس و چهار موسسات آموزشی شامل گروه های دانشگاهی متعدد, بخش, و برنامه های جایزه, و همچنین مراکز بین رشته ها و برنامه های کار علمی فراتر از مرزهای سنتی دپارتمان گسترش.

  1.  بین المللی

بین المللی ترین دانشگاه جهانی روسیه, MGIMO است قدمت دانشگاه ۶۰ سال میباشد, ارائه بیش از ۵,۰۰۰ فارغ التحصیل بین المللی آموزش و پرورش به عنوان رهبران شکوفایی در بخش خصوصی و دولتی در سطح جهان. علاوه بر این, MGIMO دارای روابط نزدیک با مراکز آموزشی پیشرو در جهان, در سراسر اروپا, آسیا, آمریکا, و آفریقا.

  1. به رسمیت شناختن جهانی

دانشگاه MGIMO یکی از اولین دانشگاه های روسیه برای پیوستن به انجمن دانشگاه های اروپا بود, و از امضا کنندگان پیمان بولونیا است. فلسفه MGIMO شهریه مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده را فراهم می کند MGIMO به دکترای افتخاری در سطح جهان نازل شده.

  1. انتخاب رشته WIDE

دانشگاه MGIMO ارائه می دهد در میان وسیع ترین طیف وسیعی از برنامه های آموزشی و تخصص موجود در یک دانشگاه از نوع خود در هر نقطه.

  1. ACCESS علمی برجسته

دانشگاه MGIMO بهترین جنبه های یک کالج هنرهای لیبرال گرد هم می آورد با کسانی که از یک دانشگاه تحقیقاتی عمده. این رویکرد دانش آموزان با دسترسی نزدیک فراهم می کند به بیش از ۱۲۰۰ اساتید و اعضای هیئت علمی, شامل ۲۰ اعضای کامل و اعضای مربوطه  از آکادمی علوم روسیه, بیشتر ۱۱۳ پزشکان علم و ۴۰۰ دکترای علوم از نامزدها.

  1. پژوهش های مشهور جهان

با شهرت برجسته و وضعیت تحصیلی MGIMO به طور مداوم در رتبه بسیار در رتبه بندی دانشگاه. تحقیقات خود را در سطح جهان از طریق همکاری با موسسات تحقیقاتی پیشرو در روسیه گسترش, کشورهای مشترک المنافع, و در سراسر جهان.در زیر چتر وزارت امور خارجه, MGIMO یک سیاست محترم فکری و برای مباحثه و تجزیه و تحلیل از تحولات بین المللی و امور جاری است, با کمک خود را به تجزیه و تحلیل جهانی به شدت دنبال میکند.

  1. آموزش نوآورانه

از آنجا که چشم انداز و فلسفه MGIMO آغاز به کار خود را با هم ادغام شدند تا دقت علمی سنتی با نوآوری فکری. برنامه آموزشی نوآورانه دانشگاه, اجرا بر ۲۰۰۷-۲۰۰۸, تمرکز خود را بر اساس شایستگی در آموزش و پرورش تمدید نمود .در این برنامه همچنین دیده میشود MGIMO توسعه یک سیستم کیفیت جدید انعکاس جریانات علمی و آموزشی معاصر, با شیوه های مدیریتی جدید و فن آوری, و جذب رهبران آموزشی بین المللی.

  1. برتری علمی

فارغ التحصیلان MGIMO شامل روسای, نخست وزیر ها, و وزرای خارجه آذربایجان, ارمنستان, بلاروس, بلغارستان, قزاقستان, مغولستان, اسلواکی, اوکراین و سایر کشورها.

دیدگاه ها بسته شده اند.