شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ ( St. Petersburg Polytechnic University) دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ ( St. Petersburg Polytechnic University)

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

 

زبان آموزشی :انگلیسی – روسیstudentvisa-ir-spbspu
دارای خوابگاه :‌می‌باشد
تعداد رشته :۱۴۶
امکانات رفاهی :عالی
رتبه در دنیا :۴۰۰
رتبه در کشور :۲
مورد تایید وزارت علوم ایران :ممتاز
وام دانشجویی :دارد

studentvisa-ir-spbspu-peter-the-great-st-petersburg-polytechnic-university-entrance

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ در سال ۱۸۹۹ میلادی تاسیس شد. امروزه دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ شامل ۱۲ دانشکده در رشته های مهندسی، علوم کامپیوتر، فیزیک فنی، علم مکانیک، اقتصاد و علوم انسانی می باشد. تعداد دانشجویان این دانشگاه به بیش از ۳۰۰۰۰ نفر  میباشد و کارمندان و پرسنل اداری آن به ۳۰۰۰ نفر می رسد. در سال ۲۰۱۰ میلادی دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ موفق به کسب مقام دانشگاه ملی تحقیقات شد.

به روز شدن سیستم آموزشی و ادغام دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ با مراکز آموزش عالی اروپایی از جمله اولویت های استراتژیکیِ سیاست توسعه این دانشگاه است و برنامه ریزی درسی دوره های آموزشی بر اساس نیاز بازار کار از مهمترین استراتژی های برنامه ریزی می باشد. دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ برای پاسخ به چالش های جهانی به برگزاری دوره های بین المللی در رشته های فنی و اقتصاد به زبان انگلیسی می پردازد.

studentvisa-ir-peter-the-great-st-petersburg-polytechnic-university-aeriel-view


رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی در مقطع فوق لیسانس
 

دوره های بین المللی فوق لیسانس به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار می شوند و اساتید برجسته جهان و روسیه از دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ و سایر دانشگاه ها به ارائه این دوره ها می پردازند. این دوره ها فرصت های منحصر به فرد تحصیل در دانشگاه های پیشروی اروپایی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهند. از دیگر فرصت هایی که برای دانشجویان دوره های بین المللی فوق لیسانس ایجاد می گردد، کارآموزی ها و انترنی های عملی در شرکت هایی معتبر و شناخته شده است.

طول مدت تحصیل: ۲ سال (چهار ترم)

مزایای اصلی دوره:

 

دوره های تابستانه بین المللی پلی تکنیک

دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ دوره های دانشگاهی بسیاری را در طیف وسیعی از رشته ها به طول مدت یک تا ۱۲ هفته در تابستان ارائه می دهد. همه این دوره ها می توانند به صورت دوره های خارج از کشور نیز برگزار شوند. پس از تکمیل موفقیت آمیز دوره، دانشجویان مدارکی دریافت می کنند که به توصیف جزئیات دوره، واحدها، ساعات آموزشی و نمرات می پردازد. دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ برای دانشجویان این دوره های تابستانه نیز خوابگاه های مبله و باکیفیت به همراه امکانات و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی فراهم می آورد.

 

فهرست رشته های فوق لیسانس به زبان انگلیسی

طول مدت دوره: ۲ سال (۴ ترم)

گروه علوم مهندسی

گروه علوم طبیعی

اقتصاد و مدیریت

دیدگاه ها بسته شده اند.