شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

چرا تحصیل در چین چرا تحصیل در چین

چرا تحصیل در چین:

همانگونه که بسیاری از آمارهای رسمی نشان می دهد، چین یکی از اولویت های دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل در این کشور است. تحصیل در چین و در برترین و بزرگترین مراکز علمی و تحقیقاتی دنیا به یکی از آرزوهای دانشجویان و متقاضیان تحصیل در خارج از کشور تبدیل شده است. هر دانشجو و یا متقاضی تحصیل در خارج دلایل خاص خود را برای ادامه تحصیل در چین ارائه می کند. با این حال مهمترین دلایلی که موجب می شود اکثر متقاضیان تحصیل در خارج از کشور چین را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنند مواردی همچون موارد زیر می باشد:
۱- بسیاری از دانشگاه های چین در لیست دانشگاه های برتر دنیا قرار گرفته اند. رتبه بندی QS , shanghay و دیگر نظام های رتبه بندی دنیا این موضوع را تایید کرده اند.
۲- تحصیل در چین در بیشتر رشته ها به زبان چینی است اما با این حال تحصیل به زبان انگلیسی نیز در اکثر رشته ها ممکن است. به این صورت که دانشجو می تواند با گذراندن یک دوره چند ماهه به عنوان پیش نیاز به آن سطح مورد نیاز دانشگاه برسد و سپس تحصیل خود را در دانشگاه آغاز کند.
۳- ۵۱ دانشگاه چین جزء دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.
۴- تحصیل و زندگی در چین نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی مقرون به صرفه تر است. دانشگاه های چین در لیست دانشگاه های ارزان برای متقاضیان تحصیل در چین می باشد.
۵- امکان کار جهانی. بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ دنیا در کشور چین شعبه دارند و این موضوع برای بسیاری از علاقه مندان تحصیل در چین که قصد کار کردن در چین را دارند بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاه ها بسته شده اند.